Embed

kristalşehir


İHLAS KRİSTALŞEHİR EVLERİ ile illekalite

TURHAN GÜLER SİZİ KRİSTAL ŞEHİRE BEKLİYOR. ARAYINIZ: TURHAN GÜLER:05053844451

Kristalşehir, Marmara Denizi ile Büyükçekmece manzarasına sahip olması sebebiyle emsallerine oranla daha avantajlı bir konumda yer alıyor. 120 bin metrekarenin yeşil alana ayrıldığı projede, 11 bin metrekarelik alışveriş merkezi, 10 bin metrekarelik kapalı sosyal tesis, kapalı yüzme havuzları, fitness salonu ile müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

Mimarisiyle Öne Çıkıyor
Kristalşehir’de bloklar sitenin tam ortasında yer alan geniş yeşil alanları, göl cafeleri ve göletleriyle dikkat çekiyor. Yüzde 80’i yeşil alanlara ve sosyal mekanlara ayrılan Kristalşehir’de, sadece yüzde 20’lik alana bloklar yerleştiriliyor. Göletler, koşu parkurları ve havuzların etrafında yer alan alışveriş alanları, kapalı yüzme havuzu, fitnesslar, Türk hamamı, tenis kortu, basketbol sahaları, koşu ve yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları Kristalşehir’de her kuşağa hitap ediyor. Ayrıca Büyükçekmece Gölü ve Marmara Denizi ile İstanbul’un stresten uzak manzarasına ev sahipliği yapıyor.

24 Saat Güvenlik
Yirmi dört saat kapalı devre kamera kayıt sistemi, profesyonel güvenlik ekibi, kontrollü araç girişi ve farklı donanımlarıyla Kristalşehir, teknolojik tedbirleriyle konutlardaki sakinlerinin güvenliğini ön planda tutuyor. Projenin altında yer alan kat erişimli otoparklarda her daire için yeterli park alanı bulunuyor.

Depreme Dayanaklı
Kristalşehir inşaatının betonarmesi, her seviyede laboratuvar testlerinden geçiriliyor. Radyejeneral temel ve tünel kalıp sistemi ile depreme karşı güvenli bir yapı geliştirilen proje, mevcut deprem yönetmeliğine uygun olarak hazırlanmış zemin etüt raporuyla, en güvenli temel sistemiyle inşa ediliyor. Ayrıca zemin etüdüne bağlı dayanıklılık raporlarında İstanbul Teknik Üniversitesi öğretim üyeleri danışmanlığında hazırlanan statik, betonarme proje raporuna da sahip bulunuyor.

Satış Müdürü: TURHAN GÜLER 05053844451

 


  


 


KRİSTALŞEHİR TANITIM VİDEOSU ile beklenenzeytinci

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !